Zpět na hlavní stránku

IBIS již zná své vítěze!

01.06.2021

Letošní ročník byl obzvláště nabitý. Přivítali jsme v organizátorském týmu nové tváře, počet aktivních řešitelů se skoro zdvojnásobil a dokonce jsme vyzráli na COVID online víkendovkou. Nebývalá konkurence potrápila i zkušené řešitele, kdokoliv mohl vyletět až na vrchol. Jak se plnila výsledková tabulka, napětí stoupalo a taky bylo proč – vždyť mezi 1. a 3. místem je rozdíl pouhého 2,5 b! A jak si řešitelé letos vedli? Pomyslný bronz si odnáší Anička Schacherlová, stříbrné příčky dosáhla Eliška Pirnosová a zlato náleží Magdě Ambrozkové. Našim nejlepším řešitelům moc gratulujeme :)

 

Člověk ale nemusí lámat rekordy aby vyhrál. Pokud se vám při plnění úloh podařilo zdolat jazykovou bariéru, po hlubokém zamyšlení jste přišli na něco, co by vás normálně nenapadlo, zdokonalili jste své vyhledávací schopnosti, osmělili se v komunikaci s ostatními či jste se jinak překonali, pak jste objevili pravý význam vítězství, zvítězili jste sami nad sebou. 

 

A jak s oblibou říkám, není ani tak důležité vyhrát, ale užít si to! Proto doufáme, že se vám letošní ročník líbil, dozvěděli jste se nové a zajímavé informace a že se se spoustou z vás uvidíme i příští rok! :)

 

Všem řešitelům moc gratulujeme a těšíme se, až se s těmi nejúspěšnějšími potkáme na K-SCUKu! 

 

Za tým organizátorů,

Monča Kuncová